Vyklízení firem a kanceláří

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Vaše firma se stěhuje do nových prostor? Nebo do objektu, který by potřeboval vyklidit přebytečné vybavení, starý nábytek či odpad? Nemusíte trápit sebe či své zaměstnance a vyklízení firmy přenechte profesionálům, kteří ví jak provést vyklízení důkladně a rychle – navíc Vám dokážeme, že i takové vyklízecí činnosti dají provést levně!

Venkovní i vnitřní prostory jsou vizitkou společnosti a plní tak nejen svou funkční, ale i reklamní účel. Proto při vyklízení firem nabízíme i rekonstrukce – malování, nátěry a komplexní renovaci prostor. Plně chápeme, že „čas jsou peníze“ aproto se vždy našim zákazníkům snažíme vyjít co možná nejvíce vstříc jak po stránce finanční, samotného vyklízení, tak v časových termínech. Nově též můžete vyklízení kanceláří poptávat přes nezávaznou poptávku vyklízení.

Vyklízení kanceláří

Provádíme nejen klasické vyklízení odpadu z firem, ale případně pomůžeme Vaší firmě i s přestěhování vybavení do nových prostor. Vyklízení kanceláří a jejich přesun do nových prostor již nemůže být jednodušší. Postaráme se o pečlivé zabalení a převoz na nové pracoviště Vaší firmy (nábytek, dokumenty, počítače, tiskárny a jiné elektronická zařízení). V případě, že se stěhujete do starších kancelářských prostor - nabízíme i nové vymalování (často žádané v objektech po kuřácích), výměnu či opravdu podlah.

Předběžná kalkulace vyklízení zdarma - sami se přesvědčte, že naše nabídka vyklízení je opravdu cenově dostupná pro každou firmu, živnostníka i výhodná pro státní subjekty a jiné organizace. Jsme schopni pojmout i zakázky velkých rozměrů jako je vyklízení škol, úřadů, velké firmy a dokonce stavenišť.

Lokality vyklízení firem:

Vyklízecí práce neposkytujeme pouze v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji a velké části Moravskoslezského kraje. Kompletní výčet lokalit, kde poskytujeme vyklízení firem a kanceláří naleznete níže.

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha:
Hlavní město Praha