Stěhování

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Jak na stěhování bez dřiny, levně a přitom profesionálně? Vyklízení Levně toto přesně pro Vás nabízí! Naleznete nás ve městech jako je Praha, Mělník, Mladá Boleslav - vlastně v celém Středočeském a Moravskoslezském kraji! Při stěhování extra dáváme pozor na všechno Vaše vybavení i zdivo a podlahy při manupulaci s nábytkem - naši stěhováci jsou záruka kvality!

Neztratíme se ani ve velkých městěch jako je Praha. Za čtrnáct let zkušeností víme jak si poradit z úzskými chodbami, točitými schodišti i převýšením jak jsou rampy nebo nájezdy. Rychlý a levný způsob stěhování - to je Vyklízení Levně!

Stěhování firem

Víme jak je pro firmu důležité plnění termínů a přesné splnění zadání. Pracujeme vždy pečlivě, kontrolujeme zadané úkoly a vždy stihneme dohodnutý termín stěhování. Provádíme nejenom stěhování firem, ale i stěhování kanceláří, skladů, showroomů a jiných nebytových prostor.

V rámci stěhování firmy samozřejmě poskytujeme i případnou demontáž vybavení, odpojení (a případné zapojení) elektrozařízení. Jseme si vědomi, že vybavení firem může v dnešní době stát mnohé náklady a dle toho také ke všemu nám svěřenýmu náklademu ke stěhování přistupujeme.

Levné stěhování v Praze?

Ano i Praha může mít levné stěhováky! A nejenom Praha, ale i další dva kraje České republiky. Všechny oblasti, kde naše levné stěhování nabízíme naleznete níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha: