Vyklízení pozůstalostí

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Odchod bližního bývá často nepříjemnou záležitostí, tím spíše pokud je potřeba vyklidit byt a veškeré vybavení, které jsou jeho připomínkou. Zaměstnanci z Vyklízení Levně jsou takovými případy vyklízení pozůstalostí dobře obeznámeni a jsou připraveni Vám od tohoto nelehkého úkolu maximálně pomoci se vší pokorou a zachováním piety.

V běžných případech je v bytu po úmrtí prováděno vyklízení nábytku, starých spotřebičů či koberců, případně kompletní likvidace pozůstalosti. Ovšem v některých nezáviděníhodných situacích je nutné se zbavit i zbytkového biologického odpadu a jiných životu nebezpečných nečistot. Provádíme jak hloubkové čištění, tak desinfekci kritických míst v pozůstalosti. Samozřejmě nalezené věci možné osobního hodnoty pečlivě zabalíme a předáme. Poptávat vyklízení a likvidaci pozůstalostí můžete jak telefonicky: 776 446 419, emailem: info@vyklizenilevne.cz nebo prostřednictvím online poptávky vyklízení. Rádi zodpovíme Vaše dotazy maximálně do 24 hodin.

Celková likvidace pozůstalosti

Za roky praxe víme přesně co dělat po úmrtí. Ke svým klientům a bytové pozůstalosti se chováme s maximální možnou pietou a pochopením. Chápeme, že úklid či vyklízení pozůstosti může být stresující záležitostí - ať už z důvodu sentimentu nebo třeba výskytu skvrn od krve či jiných biologicky závadných látek. V těchto případech nabízíme celkové likvidace pozůstalosti, kdy klient si převezme již kompletně vyklizený (dle dohody i rekonstruovaný či vymalovaný) byt.

Úklid, dezinfekce a sanace pozůstalostí

Ať už se jedná o běžný úklid pozůstalosti nebo náročnou likvidaci plísní, hub či řešení jiného zamoření, vždy jsme Vám schopni podat pomocnou ruku. Provádíme jak sanace zdiva, účinné desinfekce, tak nabízíme i možnost rekonstrukce.

Vyklízení odpadu po úmrtí zvířat

Zajišťujeme taktéž likvidaci uhynulých zvířat v objektech (kočky, potkani a další zvířata) s důkladným vyčištěním zasažených míst v nemovitosti. Případně při domluvě můžeme po vyklizení odpadu část nemovitosti zrekonstruovat či pouze provést nový nátěr v místnosti. Jsme schopni vyklízení odpadu i v pozůstalostech s těžko dostupnými místy jako jsou sklepy, komíny, komory či půdy.

Vyklízení pozůstalostí provádíme zejména v Praze a okolí - v případě zájmu jsme ovšem schopni zajistit vyklízení a rekonstrukci pozůstalostí ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 776 446 419 či písemně zkrze email info@vyklizenilevne.cz.

Lokality vyklízení pozůstalostí:

Vyklízecí práce neposkytujeme pouze v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji a velké části Moravskoslezského kraje. Kompletní výčet lokalit, kde poskytujeme vyklízení pozůstalostí naleznete níže.

Středočeský kraj

Moravsko-slezský kraj

Hlavní město Praha