Vyklízení po zemřelém - Praha 1

Úklid, odvoz nábytku a odpadu po úmrtí v Praze 1

Úmrtí v rodině či smrt blízkého jsou vždy náročné - proto je tu právě společnost Vyklízení-Rychle, aby pomohla všem strádajícím, i těm kteří se nechtějí zabývat jak emoční náročností vyklízení bytu po zemřelém, tak fyzickou námahou, a to v celé Praze 1, konkrétně lokality: Staré Město, Malá Strana a Josefov, též v blízkých lokalitách Nové Město a Hradčany. Samozřejmostí je profesionalita a důraz na pietu.

Naše společnost má v rámci vyklízí bytu po zemřelém více jak 15 let zkušeností. Postupujeme vždy maximálně efektivně a zároveň s ohledem na případnou pietu. Jsme schopni vyklidit od jednotlivých místností až po celé rodinné domy. Zkušenosti máme též z vyklízení po zemřelém v hotelech, hostelech a jiných ubytovacích zařízeních (ubytovny, penziony, tábory, kempy apod.).

V Praze 1 máme zkušenosti jak s vyklízením pozůstalostí v bytech, tak případné řešení úmrtí v ubytovacích zařízeních. Máme zkušenost i se složkami IZS při násilné smrti či sebevraždách. Samozřejmě nalezené věci možné osobního hodnoty pečlivě zabalíme a předáme. Poptávat vyklízení a likvidaci pozůstalostí můžete jak telefonicky: 776 446 419, emailem: info@vyklizenilevne.cz nebo prostřednictvím online poptávky vyklízení. Rádi zodpovíme Vaše dotazy maximálně do 24 hodin.

Celková likvidace bytu po zemřelém v Praze 1

Naše společnost je schopna v Praze 1 provést vyklizení bytu po zemřelém i v rámci jedné místnosti i celého objektu. Ze zkušnosti dobře víme, že pro pozůstalé i ty, kteří nesou legislativní břemeno, nacházejí časy nejsou zrovna lehké.

Aćkoliv přistupujeme ke každé události individuálě, je nutno zmínit, že byt po zemřelém je následně nutno idividuálně dezinfkovat a dále vyčistit. Již po několika hodinách se začne lidské tělo rozkládat v závislosti na teplu a časovém horizontu. To je ovšem platné jen v adekvátní přípavě v rámci částí

Úklid, dezinfekce a sanace pozůstalostí

Naše společnost je schopna od klasického vyklízení po úmrtí až po likvidace plísní a jiných biologických problematik - jako je vytopení, vyhoření či vyklíení od bezdomovců či narkomanů (lidově "feťáků!).

Vyklízení odpadu po úmrtí zvířat

Díky většímu počtu obyvatel, zejména v částech Staré Město a Malá Strana často realizujeme také likvidace uhynulých zvířat (potkani, kočky, kuny, holuby a jiné). Místo úhynu důkladně vyčistíme a dezinfikujeme. Na přání také prostory můžeme vymalovat, provést nové nátěry či další drobné stavební práce. Jsme schopni vyklízení odpadu i v pozůstalostech s těžko dostupnými místy jako jsou sklepy, komíny, komory či půdy.

Vyklízení pozůstalostí provádíme zejména v Praze a okolí - v případě zájmu jsme ovšem schopni zajistit vyklízení a rekonstrukci pozůstalostí ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: +420 776 446 419 či písemně zkrze email info@vyklizenilevne.cz.