Vyklízení bytů

Praha, Středočeský kraj a Moravsko-slezský kraj

Rychlé a levné vyklízení bytu nabízí, jak již název napovídá, společnost Vyklízení-Levně! Dbáme na vysokou kvalitu vyklízení, stejnětak jak na spokojenost zákazníka. V nabídce je vyklízení bytů všech velikostí a lokality (byt v rodinném, čižnžovním i panelovém domě). Poradíme si i s odvozem odpadu z bytu bez výtahu či se stísněnými prostory!

Vyklízení bytu

Víme jak vyklidit byt levně a bez ztráty kvality vyklízecích prací. Za více než 14 let v oboru vyklízení máme řadu vlastních know-how, které pomáhají snížit náklady na vyklízení a zajistit profesionální výsledek. Díky tomu, jsme i ve velkých městech jako je Praha, Ostrava či Mladá Boleslav schopni nabídnout velmi nízké ceny za vyklízení.

Průběh vyklízení bytu

Na základě Vaší telefonické objednávky, naší nezávazné poptávky či emailové komunikace (ideálně i s doloženými fotografiemi) náš personál zdarma vytvoří cenovou kalkulaci za vyklizení bytu. V případě, kdy se jedná o větší prostory či velké množství materiálu je též domluven termín prohlídky, aby bylo lépe možné stanovit cenu, dobu trvání vyklízení a určit počet pracovníků na vyklízecí práce.

Levné vyklízení bytu

Následné vyklízení bytu je otázkou několika hodin. V případě velkého objemu odpadu či nábytku nasadíme více pracovníků, aby vyklízení vždy trvalo pouze nezbytný čas. Odpad a suť napytlujeme, odvezeme starý nábytek a spotřebiče, případně demontujeme staré držáky závěsů, svítidla nebo police.

Odvoz odpadu z bytu

Veškerý odpad a vybavení určené k likvidaci odvezeme z bytu pomocí velkoobjemových kontejnerů či specializovaných dodávek na smluvní legání skládky a sběrné dvory. Jsme schopni realizovat i vyklízení bytu, kde docházelo k tzv. křečkování - chorobnému hromadění věcí.

Kde provádíme vyklízení bytů?

Vyklízení bytů provádíme na území města Praha, Středočeského kraje, i na většině území Moravskoslezského kraje. Kompletní seznam všech míst, kde služby realizujeme, ke shlédnutí níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha: