Sanace po požáru

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Vyhořelá chata, byt či dům? Postaráme se o celý úklid po požáru včetně následných oprav! Profesionální sanace po požáru - čištění bytu po zasažení ohněm, odvoz zničeného vybavení, odstranění sazí i čistění zatuchlého vzduchu.

Jsme vybaveni ochrannými obleky, specializovaným vybavením i progresivními postupy, které zaručí, že po námi provedeném zákroku nebude po požáru ani památky! Ať už požár sežehl Vaši kuchyň, chatu nebo celý byt, víme jak odstranit saze, vyčištit vzduch a kam s ohřelým odpadem.

Odstranění zatuchlého zápachu

Po požáru se většinou ve vzduchu nacházejí velmi toxické látky a je nutno v prostorách používat speciální respirátory. K odstranění zatuchlého zápachu a nečistot ze vduchu používáme postup zvaný dezodorizace, tedy čištění vzduchu zapomoci ozónu.

Sanace bytu po požáru

V případě vyhořelého bytu je naší prioritou maximální bezpečí obyvatel. Dbáme na kontrolu možnosti narušení elektroinstalace, hodnot toxických látek ve vzduchu a provedení sanace po požáru tak, aby nebylo poznat, že kdy požár byt zasáhl. Disponujeme prověřeným a léty odzkoušeným personálem, který se neváhá pustit do sebevětší výzvy.

Ačkoliv je může jevit úklid po požáru jako velice náročný úkol, jsme schopni takové sanace nanejvýše v průběhu několika dní. Lidové pořekadlo "lepší vyhořet, než se stěhovat" u nás bereme na lehkou váhu - provádíme též stěhování a v obou případech pracujeme stejně rychle a efektivně.

Místa realizace sanace po požáru

Sanace jsme schopni realizovat jak ve všech částech města Praha, Středočeském kraji, tak i na většině území Moravskoslezského kraje. Kompletní seznam všech míst, kde sanace provádíme, naleznete níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha: