Ochrana proti holubům

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Spolehlivá ochrana proti holubům jako jsou sítě, hroty, ostny, bodce a jiné zábrany proti holubům. Ať již potřebujete ochránit Váš balkon, terasu, átrium či půdní vstupy u rodinných domů, činžovních nemovitostí, škol či kostelů, jsme tu pro Vás! Prostory zasažené holubím trusem vyčištíme, dezinfikujeme a provedeme montáž ochrany proti holubům.

ochrana proti holubům

Víme jak se zbavit holubů efektivně a trvale! Naše systémy ochrany jsou navrženy tak, aby nejenom chránili Vaše prostory a majetek, ale taky dlouho vydržely. Používáme sítě a hroty z kvalitních materiálů, které odolají dešti, prudkému slunci, větru i sněhu řadu let.

Sítě proti holubům

Sítě proti holubům jsou jednoduchou a účinnou metodou jak se zbavit holubů a jiného ptactva. Výhoda sítí proti holubům je zejména v jejich snadné instalaci, příznivé ceně a možnost sítě upevnit jak do fasády, trámů a jiných konstrukcí bez velkých invazivních bouracích či zednických prací.

Sítě proti holubům

Sítě proti holubům na balkony

Častou poptávanou službou je instalace sítě proti holubům na balkony u panelových domů a prostor činžovních domů (balkony, verandy, společné chodbové prostory).

Ochranná síť proti ptákům Vás spolehlivě ochrání proti všem druhům invazivního ptactva jako jsou holuby, vrabci, vlaštovky či jiřičky. Síť proti ptákům od naší společnosti je dimenzovaná dostatečně, aby vydržela prudký vítr, déšť i případný náraz ptactva bez uvolnění kotvení či porušení materiálu sítě.

Hroty proti ptákům

V nabídce naleznete speciálně tvrované hroty, ostny, trny a bodce jak pro obecné použití jako hrotové zábrany proti ptactvu, tak hroty navržené speciálně pro jednotlivé druhy ptactva. Hroty proti ptákům jsou snadno montovatelné na římsy, okapy, parapety, osvětlení i všechny jiné vysuté části nemovitostí.

Hroty proti ptákům

Zábrany proti holubům

Zejména holuby představují zásadní problém. Holuby přenáší velkou řadu nemocí, které roznášejí svým trusem. Zábrany proti holubům tak nejenom ušetří Vaše terasy, parapety či balkony znečištění, ale také Vás chrání před více než sedmdesáti chorobami, které holubi přenáší.

Úklid holubího trusu

V případech, kdy je třeba ochrana proti holubům je zřejmé, že již došlo ke škodám na majetku. Proto nabízíme i profesiolnální úklid holubího trusu včetně následné likvidace. Holubí trus je nebezpečný biologický odpad a podle toho s ním také zacházíme. Prostory, kde provádíme čištění holubího trusu také následně dezinfikujeme.

Trápí Vás ptačí trus na balkoně nebo terase? Víme jak odstranit holubí trus tak, že po něm nezbydou ani památky! Levně, spolehlivě a s profesionálním přístupem!

Lokality likvidace holubího trusu:

Likvidaci holubího trusu neposkytujeme pouze v Hlavním městě Praha, ale také v celém Středočeském kraji a velké části Moravskoslezského kraje. Kompletní výčet lokalit, kde poskytujeme vyklízení pozůstalostí naleznete níže.

Středočeský kraj

Kde provádíme ochranu proti holubům a úklidy?

Ochranu proti holubům jako jsou hroty či sítě, taktéž úklidy holubího trusu provádíme na území města Praha, Středočeského kraje, i na většině území Moravskoslezského kraje. Kompletní seznam všech míst, kde služby realizujeme, ke shlédnutí níže:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha:
Hlavní město Praha