Bourací práce

Praha, Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj

Profesionální a rychlé bourací práce pro jednotlivce i firmy. Potřebujete vybourání zárubně či komínu u Vás doma? Bourání příček v celém skladu firmy? Jsme připraveni na vše! Technické i ruční bourací práce nabízíme v lokalitách Praha, Středočeský a Moravskoslezský kraj.

Nabízíme jak bourací práce malého rozsahu (bourání dlažby, sekání obkladů, vybourání zárubně - vybourání futer dveří), tak i demolice větších rozměrů (bourání příček - i v paneláku, bourání zdi a klenby, bourání komína či například bourání podlah z betonu i cihel).

Bourání dlažby a podlah

Zvládneme demolice všech podlahových krytin - od bourání staré dlažby, přes likvidace/stržení lina, až po bourání betonové dlažby. Podlahy nejenom bouráme, ale samozřejmě v nabídce naleznete i služby jako je výměna podlahové krytiny.

Bourání příček

Nabízíme bourání příček v paneláku, rodinném domě i ve firmě. Zvládneme bez problémů bourání panelových příček, bourání umakartového jádra, sádrokartonu i příček zděných. Při vybourání příčky evidujeme i umístění nosných zdí - případně nabízíme alternativně vybourání otvoru do nosné zdi.

Zejména při bourání příček v panelových domech zjišťujeme přítomnost ocelových armatur. Na takové bourání betonové příčky je zapotřebí specializovaného vybavení (diamantové kotouče, záchytné mechanismy prachu). Potupným odřezáváním a bouráním zdí docílíme jak vybourání příčky, tak případné rekonstrukce bytového jádra.

Demolice

Realizujeme též bourání domů jakýchkoliv typů a rozměrů - demolice starého domu, stodoly, chaty i demolice objektů komerčního účelu. Součástí demolice stavby je též následný úklid suti, její odvoz a likvidace. Provádíme též i bourací práce menšího rozsahu jako jsou demolice komínů či částečná demolice domu.

Cena demolice rodinného domu či jiného objektu je vždy závislá na velikosti stavby, složení zdiva (beton, cihly, kámen) a celkovém množství bouracích prací a odvezeného odpadu. Kolik stojí demolice domu Vám napoví náš ceník, případně můžete využít náš poptávkový formulář.

Kde provádíme bourací práce a demolice?

Ruční i mechanické borací práce a demolice nabízíme ve všech částech Hlavního města Praha, celém Středočeském kraji a na území Moravskoslezského kraje. Všechny lokality naleznete v přehledném soupisu dále:

Středočeský kraj:

Moravskoslezský kraj:

Praha: